0 m2
LT / EN

U filosofija

Žaliojo verslo centro UNIQ filosofija: sukurta Jums

Vilniaus širdyje, A. Goštauto ir Lukiškių gatvių sankirtoje, įsikūręs A klasės verslo centras kalba apie kitokias – žaliąsias – verslo biurų tendencijas: tvarumą ir draugiškumą kraštovaizdžiui, energijos ir medžiagų taupymą, atsakomybę už tai, kokias sąlygas pasiūlysime Jums, savo darbuotojams, klientams, partneriams.

Adresas: A. Goštauto g. 12A, Vilnius
Verslo centro klasė: A  Bendras pastato plotas: 10,363 m2
Nuomojamų patalpų plotas: 6,816 m2 

Pastato nuomininkas: Danske Bank
Aukštų skaičius: 9 (2 požeminiai)Automobilių stovėjimo aikštelė: 2,696 m2, 117 vietų
Statybų pradžia: 2013 m. lapkričio mėn. Statybų pabaiga: 2015 m. II ketv.
Architektūra ir projektavimas: UAB „Renova“ Pastato interjeras: A2SM architektai Foto medžiaga: Leonas Garbačiauskas

Pavadinimas UNIQ – tai ne vien ekologiškos, patogios, jaukios, sveikos darbo vietos kodas, ne vien darni vieta plėtoti novatorišką verslą. Tai unikalių JŪSŲ POREIKIŲ ATVAIZDAS. UNIQ – tai JUMS ir APIE JUS.

U forma

Ekologijos ir ergonomiškumo jungtis

Verslo centras UNIQ unikalus ne tik žaliaisiais sprendimais šioje miesto dalyje, bet ir savo eksterjeru bei interjeru. Pastato U forma pasirinkta neatsitiktinai – kiekviena iš čia numatytų 600 darbo vietų suprojektuota taip, kad sėdėtumėte prie lango ir Jums netrūktų natūralaus apšvietimo. Langai šiame verslo centre varstomi, jiems parinkti sprendimai pagal tai, į kurią pusę jie yra nukreipti.

Apie rūpinimąsi individualiais Jūsų poreikiais kalba ir unikali dviratininkams skirta erdvė, savaiminė žalioji zona ar terasa ant stogo.

Diegdami pastato valdymo sistemas ieškojome balanso tarp funkcionalumo, energijos tausojimo ir Jūsų komforto. Su UNIQ pastate įdiegta išmaniąja meteorologine stotele susietas automatinis ritininių fasado užuolaidų valdymas. Tokios užuolaidos įrengtos taip, kad judėtų reaguodamos į aplinkos sąlygas ir yra efektyviausia apsaugos nuo saulės, ultravioletinių spindulių bei karščio priemonė.

Oro vėdinimo ir vėsinimo sistema įrengta su vadinamosiomis šalčio sijomis, kurių energijos sąnaudos yra beveik trečdaliu mažesnės iki 30 proc. Tokia sistema patalpas aprūpina optimalios temperatūros oru, į vidų nepatenka šaltos jo srovės, todėl, tikėtina, jus rečiau kamuos peršalimo ligos.

Neribotas apšvietimo galimybes užtikrina protingoji patalpų apšviestumą kontroliuojanti KNX sistema: ji automatiškai nustatys optimalų vidaus ir išorės patalpų apšvietimą, išjungs šviesas auštant, įjungs temstant, sukurs įvairius apšvietimo lygius. Su KNX susietas ir ritininių fasado užuolaidų valdymas.

U sertifikatas

Suteiktas platininis LEED sertifikatas

LEED Rating Systems™ – tai Jungtinėse Valstijose Žaliųjų pastatų tarybos sukurta sistema, kuria vertinamos pastato aplinkosaugos charakteristikos. UNIQ – pirmasis Baltijos šalyse gavo LEED Platinum sertifikatą. Lietuvoje tai yra pirmasis aukščiausiu sertifikatu įvertintas biurų pastatas.

Viena esminių LEED standarto skleidžiamų minčių – kad naujasis projektas netaptų svetimkūniu jau susiformavusioje miesto erdvėje, nedarkytų esamų žaliųjų zonų. Todėl UNIQ statybai buvo pasirinktas vienas draugiškiausių miesto aplinkai sprendimų – naujas statinys iškilo seno, nebeefektyvaus, nugriauto objekto vietoje, taip natūraliai įsiliedamas į aplinką.

Čia buvo įrengta visa reikalinga infrastruktūra darbo vietą pasiekti ne tik įprastu automobiliu, bet ir elektromobiliu. Šiems buvo sumontuotos specialios statymo vietos su įkrovimo stotelėmis.

Galvojant apie energijos vėsinimui tausojimą, buvo įrengtas baltas PVC dangos saulės spindulius atspindintis stogas, todėl pastatas vasarą neprikaista.

Išskirtinio dėmesio verta ir šio objekto statyba. Buvo stengiamasi naudoti kuo daugiau vietos medžiagų, kad aplinka būtų kuo mažiau teršiama dėl transportavimo tolimais atstumais, taip pat buvo renkamos medžiagos pagamintos iš kuo daugiau perdirbtos žaliavos.

U centras

Gyvybinga miesto centro arterija

Verslo centras UNIQ įsikūręs vienoje iš svarbių miesto centro arterijų, todėl rasti jį paprasta, o pasiekti galima ir automobiliu, ir viešuoju transportu iš įvairių Vilniaus rajonų, ir dviračiu. UNIQ supa strategiškai svarbūs objektai: valstybės institucijos, netoli – Gedimino, Konstitucijos prospektai, kelių minučių pėsčiomis užteks pasiekti bankus, kavines, parduotuves, viešbučius, keliolikos minučių nuvažiuoti, tarkime, iki Vilniaus oro uosto, autobusų ar geležinkelio stoties. Taigi UNIQ puikiai prisiderinęs prie Vilniaus ir, žinoma, Jūsų poreikių ritmo.

U plėtotojas

Vastint Lithuania, UAB: skandinaviškos šaknys ir ilgalaikė turto vertė

Investicijų ir nekilnojamo turto plėtros bendrovė Vastint Lithuania, UAB, esanti tarptautinio „Vastint Group“ tinklo dalis, savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1998 metais. Vastint Lithuania, UAB filosofija – įžvelgti didžiausias galimybes teikiančias vietoves, investuoti į plėtrą jose ir sukurti ilgalaikę turto vertę.

Tarptautinis kompanijų tinklas „Vastint Group“ turi daugiau nei 25-erių metų patirtį ir siekia ilgalaikių teigiamų socialinių, ekonominių ir aplinkosauginių sprendimų bei tobulėjimo.

U kontaktai

Vastint Lithuania, UAB

Jogailos g. 4, Vilnius
LT-01116 Lietuva
Tel. +370 5 269 0069
Faks. +370 5 269 0095 

El. p. info.lithuania@vastint.eu

 info@bcuniq.lt
www.vastint.eu